ISD
РусEngУкр 
Захист навколишнього середовища

Захист навколишнього середовища

Корпорація «ІСД», яка одночасно є українським та європейським виробником сталі, з усією відповідальністю підходить до глобальних екологічних проблем, що об’єднують найбільших промислових гравців для їх комплексного вирішення.

З 2004 року на підприємствах Корпорації «ІСД» здійснюється комплексна програма технічного переоснащення та реконструкції, метою якої є практично повне оновлення основних виробничих фондів, перехід на нові прогресивні технології виробництва металопродукції з заміною мартенівського виробництва сталі киснево-конвертерним виробництвом, практично повний перехід на безперервну розливку сталі, максимальне утилізація відхідних газів (доменного та конвертерного) для виробництва електроенергії.

Серед пріоритетних направлень модернізації підприємств Корпорації можна виділити розроблення та впровадження виробничих технологій з метою мінімізації негативного впливу на навколишнє середовище, виведення з експлуатації забруднюючих ланок виробництва, виробництво «екологічно чистої» продукції.

У рамках реалізації положень Кіотського протоколу «ІСД» впроваджує 6 великомасштабних проектів на 3-х підприємствах (АМК, «Алчевськкокс», ДМКД). Два заводи вже повністю пройшли всі вісім стадій, необхідних для реалізації проекту.

© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009