ISD
РусEngУкр 
Благодійність і спонсорство

Благодійність і спонсорство

На сьогодні існує 7 основних направлень благодійної діяльності «ІСД»:

 • збереження історичної та культурної спадщини;
 • сучасна культура;
 • діти та майбутнє;
 • розвиток медицини;
 • допомога бідним;
 • підтримка инвалідам;
 • розвиток спорту.
 • Корпорація «ІСД» та її керівники є одними з найвідоміших меценатів в Україні.

  Серед найважливіших проектів, спрямованих на збереження історичної спадщини України є колекція «Платар». На сьогодні вона нараховує біля 10 тисяч унікальних експонатів, які достовірно відтворюють історичні етапи розвитку нашої країни на протязі 8 тисяч років.

  Щорічно «ІСД» підтримує десятки фестивалів та виставок сучасного мистецтва, багато з яких вже відвідали культурні столиці Європи. Зарубіжне турне симфонічного оркестру «Київські солісти», європейські гастролі театральної групи українського режисера О. Жолдака, ювілейний бенефіс Ади Роговцевої знаходяться серед яскравих культурних проектів, здійснених за безпосередньої участі «ІСД».

  Кожного року ми виступаємо спонсорами та ініціаторами дитячих, юнацьких та студентських освітніх програм. Щомісячні стипендії, які виплачуються нашою компанією, отримують кращі студенти декількох університетів в Україні та Східній Європі, а також талановиті учні музичних шкіл.

   

  Благодійна програма, спрямована на підтримку медичних закладів України і на здоров’я нації в цілому, займає одну з ключових позицій серед різноманітних філантропічних програм «ІСД». За останні роки корпорація «ІСД» ініціювала оснащення лікарень цілою низкою унікальних медичних препаратів та устаткування, а також надала фізичну підтримку великій кількості клінік. Серед них Обласна дитяча клінічна лікарня, Донецький обласний протипухлинний центр, ДОКТМО, Обласний науково-практичний Центр реабілітації церебрального паралічу та органічних захворювань нервової системи у дітей.

  «ІСД» не обділяє увагою бідні верстви населення України. Корпорацією виділяється щорічна фінансова допомога організаціям пенсіонерів та ветеранів, кожне свято не обходиться без грошових подарунків. За підтримки «ІСД» Донецька єпархія утримує будинок для пристарілих у Тельманівському районі.

  «ІСД» приділяє особливу увагу допомозі та привертає увагу громадськості до людей з обмеженими можливостями. Однією з наших найяскравіших програм є виставка рельєфних фотографій з аудіо-супроводженням «Доторкнутися та побачити», яка пройшла в СНД та Європі. Вона призначена для людей з обмеженим зором. Задумка проекту належить відомому українсько-французькому художникові Юрію Білаку.

  Особливою гордістю компанії є пілотний проект створення віртуальної школи для дітей з обмеженими можливостями. В даному проекті задіяні кращі вчителі одного з міст України та діти, що не мають можливості відвідувати звичайну школу. Ми плануємо запустити даний проект і в інших містах України.

  © 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

  Тел.: +38 (044) 389-41-00
  Факс: +38 (044) 389-41-11

   
   
  Сайт зроблено
  у SKS Design, 2009