ISD
РусEngУкр 
Опис компанії

Опис компанії

Корпорація «ІСД» є однією з найбільших транснаціональних металургійних компаній з головним офісом в Україні, м. Київ. 

Корпорація «ІСД» найвідоміша світу в якості провідного виробника сталі у регіоні Центральної та Східної Європи. Виробничі та прокатні потужності Корпорації є стратегічно розташованими у краінах СНД та Євросоюзу, а продукція «ІСД» знаходить свого покупця на всіх основних світових ринках збуту. 

За результатами 2008 року Корпорація «ІСД» війшла до числа 40-ти найбільших виробників сталі у світі з показником більш ніж 10 млн.т. сталі на рік*.

Корпорація є лідером в області технічного переоснащення металургійних комбінатів. Кожен з металургійних активів «ІСД» впроваджує низку найамбітніших програм реконструкції та розширення виробничих потужностей у сучасній індустрії. Загальний об’єм інвестицій з 2005 до 2011 року складає 2,7 млрд. доларів США. В 2007 році «ІСД» досяг піку семирічного інвестиційного плану на своїх заводах, після внесення в модернізацію більше 1 млрд. доларів США. 

 

На сьогодні в об’ємному портфелі продукції, що випускається підприємствами Корпорації, представлені як напівфабрикати, так і кінцевий  плоский та сортовий прокат.

Виступаючи одним із піонерів бізнесу, «ІСД» веде активну роботу в області корпоративної соціальної відповідальності. Щорічно Корпорація виділяє десятки мільйонів гривнів на програми доброчинності, територіального розвитку, освіти, а також на підтримку розвитку медицини та спорту.

Провідна роль «ІСД»  у розвитку та укріпленні добробуту міст присутності на прикладі Алчевська була відзначена високою міжнародною нагородою американського агентства «USAID» за кращий з 860-ти проектів у світі — «Партнерство заради майбутнього Алчевська».

«ІСД» також активно підтримує інші міжнародні ініціативи, серед яких «Глобальний Договір ООН» та «Глобальна бізнес-коаліція проти ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та малярії».

Окремої уваги заслуговують спортивні проекти як національного, так і міжнародного масштабу, які проводяться під патронатом «ІСД». Це, перш за все, підтримка футбольного клубу «Металург» — однієї з найтитулованіших команд України, та спортивного клубу «ІСД». Честь СК «ІСД» захищають 40 кращих спортсменів — троє з них є призерами Олімпіади в Пекіні.

На сьогодні в СК «ІСД» представлено 7 видів спорту. Найбільш резонансним проектом клубу є створення професійної велокоманди ISD, яка захищає інтереси України на головних велогонках світу.

Корпорація «ІСД» заснована в 1995 році. Головний офіс знаходиться у м. Київ, Україна. 

Міжнародна команда «ІСД» нараховує більше 40 тис. співробітників.

До Корпорації «ІСД» входять наступні металургійні активи:

Cвітові продажі здійснюються через найбільшого міжнародного металотрейдера «Дуферко» з розгалуженою мережею представництв у всьому світі. Стратегічне партнерство з ОАО «Українська гірничо-металургійна компанія» та ТОВ «Російська гірничо-металургійна компанія» дозволяє здійснювати торгівельні операції в Україні та країнах СНД.

 

* за версією міжнародного аналітичного агентства «Метал Бюлетень» (Великобританія, Лондон).

© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009